RADIO7

#добреналаштоване

До Києва на тестування прибув електропоїзд швейцарської компанії Stadler

До Києва на тестування прибув електропоїзд швейцарської компанії Stadler

До Києва для випробувань доставлений п’ятивагонний електропоїзд Stadler Flirt. За наявними даними, поїзд прибув з Білорусі, де він був побудований на підприємстві «Штадлер Мінськ». Поїзд тестуватимуть на одному з приміських напрямків Києва.

Stadler Flirt

Ймовірно, це пов’язано з реалізацією анонсованого раніше проекту City Express, оскільки в травні «Укрзалізниця» і швейцарська компанія Stadler CIS AG підписали меморандум про взаєморозуміння і співпрацю. Тоді вони домовилися разом розвивати пасажирські залізничні перевезення в Україні та працювати над залученням фінансування. У червні стало відомо, що Stadler вибрала локацію для розгортання заводу з виробництва електропоїздів в Україні і готова надати для тестування 1-2 електропоїзди.

Stadler Flirt

Максимальна швидкість електропоїзда 160 км/ч. У ньому 262 місця для сидіння 1 і 2 класу, також передбачені місця для проїзду пасажирів з обмеженими фізичними можливостями. Щодо специфікації поїзда, то в його вагонах є Wi-Fi і посилення сигналу GSM, кондиціонери з вбудованим всередині бактерицидним модулем, на вікнах встановлені сонцезахисні рулонні штори.

Stadler Flirt

У вагонах першого класу є 16 місць. Крісла тут можна регулювати. Є зони для перевезення великогабаритного багажу, а також гардероб для верхнього одягу. У вагонах другого класу встановлені м’які сидіння з підлокітниками. У поїзді є три туалети, в тому числі один для людей з інвалідністю.

Stadler Flirt

Перший поїзд компанії був розроблений і поставлений у 2004 році. У наступні роки поїзди поставлялися зокрема в Білорусь, Німеччину, Італію, Польщу і Чехію. Виробництво електропоїздів Flirt для польських замовників здійснюється на заводі Stadler в місті Седльце (Польща). Stadler також має вагонобудівний завод в Мінську. У Білорусі вже курсують 18 електропоїздів Flirt.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply