RADIO7

#добреналаштоване

Bosch побудує в Україні завод електроінструментів

Bosch побудує в Україні завод електроінструментів

Німецький виробник електроніки Bosch серйозно зацікавлений в будівництві в Україні заводу для виробництва електроінструменту. Про це представники компанії Bosch заявили в ході зустрічі з міністром економіки Олексієм Любченко, передає прес-служба Мінекономіки.

«Україна для нас – цікавий і важливий регіон для інвестування. Є серйозні наміри організувати тут потужності з виробництва електроінструменту», – зазначив в ході зустрічі президент групи Bosch в Україні, Росії, Республіці Білорусь, Центральної Азії, Монголії і на Кавказі Штеффан Хоффманн.

За словами Хофффмана, зараз компанія перебуває в процесі дослідження локації для виробництва, проводить аналіз близькості ринків збуту, кваліфікованої робочої сили і розв’язує організаційні питання. Своєю чергою міністр економіки зазначив, що в Україні готовий законодавчий пакет для підтримки стратегічних інвесторів. «Умови – інвестиції понад €20 млн, створення понад 80 робочих місць, зарплата, вища за середню в регіоні. Замість цього ми пропонуємо дуже привабливі умови – податкові пільги, митні преференції при ввезенні обладнання та багато іншого», – зазначив Любченко. Також він додав, що нещодавно Рада підтримала проєкт закону про індустріальні парки, який також передбачає численні стимули для інвесторів.

bosch 2

Представники Bosch на зустрічі також цікавилися інвесткліматом і перспективами для бізнесу, відзначили в Мінекономіки. Міністр Любченко заявив, що в Кабміні готові допомогти компанії запустити виробництво в Україні. Зазначимо, група Bosch працює в Україні з 1993 року. На сьогодні компанія має завод по відновленню автомобільних стартерів у смт. Краковець, Львівської області та сервісний центр у Києві. У 2016 році в Bosch заявили, що в найближчі три-п’ять років не планують будувати нові заводи в Східному регіоні, в тому числі – в Україні. При цьому в червні 2021-го компанія запустила завод з виробництва чbпів в Німеччині, в який вклала $1,2 млрд.

Нагадаємо, що за підсумками 2020 року компанія Bosch в Україні відзвітувала про рекордний обсяг продажів, попри карантин.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply