RADIO7

#добреналаштоване

Байден: Україна ніколи-ніколи не стане перемогою путіна

Байден: Україна ніколи-ніколи не стане перемогою путіна

Україна ніколи-ніколи не стане перемогою путіна, заявив у Вашингтоні президент США Джо Байден журналістам у четвер перед зустріччю з президентом Колумбії Іваном Дуке.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Білого дому.

«Переконаний, Сполучені Штати та люди в усьому світі продовжуватимуть підтримувати український народ, оскільки він захищає свою країну. Україна ніколи-ніколи не стане перемогою Путіна», – сказав він, подякувавши Колумбії за підтримку «негайного засудження невиправданого вторгнення Росії та звірств, які вона вчиняє в Україні, та заклику до виведення російських військ».

Байден назвав російську війну «загрозою не лише для Європи та України, а й для міжнародного миру і стабільності».

Американський народ та весь світ згуртувалися, щоб підтримати український народ, зазначив президент США. Він нагадав, що Сполучені Штати на сьогодні виділили мільярд доларів для безпеки, і зараз «у дорозі перебувають нові партії військової техніки».

США, за його словами, координують постачання протитанкових та протиповітряних засобів з широким колом союзників і партнерів і надають десятки тисяч тонн гуманітарної допомоги – продовольство, воду та медикаменти.

Байден зауважив, що економічні санкції нині підривають російську економіку. «Рубль втратив половину вартості. Завдяки санкціям долар нині коштує майже 200 рублів. Ми перекрили американський імпорт російської нафти та газу, націлившись на головну артерію російської економіки», – додав він.

У свою чергу, Дуке зазначив, що в рамках багатосторонньої системи Колумбія наполягатимеме на запровадженні будь-яких санкцій, «оскільки ніщо не виправдовує криваву бійню, яку ми постійно бачимо в новинах за останні тижні».

Як повідомляв Укрінформ, президент США Джо Байден заявив, що Сполучені Штати вводять заборону на імпорт російської нафти та газу на американський ринок.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply