RADIO7

#добреналаштоване

Олександр Щуцький: Держмитслужба максимально сприяє швидкому оформленню гуманітарної допомоги на кордоні

Олександр Щуцький: Держмитслужба максимально сприяє швидкому оформленню гуманітарної допомоги на кордоні

Як швидко та оперативно здійснюють митні процедури при оформлені гуманітарних вантажів, особисто перевірив перший заступник Голови Держмитслужби України Олександр Щуцький у пункті пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке», що на українсько-словацькому кордоні.

         Високопосадовець побував на вантажному митному терміналі, де якраз за спрощеною процедурою закарпатські митники оформляли 15 швидких карет, які надали Україні різні організації з ЄС.

         – В умовах воєнного стану Держмитслужба робить усе можливе для того, щоб допомога від країн Євросоюзу не простоювала на кордоні, а максимально швидко оформлялася та потрапляла до тих, хто її вкрай потребує, – підкреслив Олександр Геннадійович.

Нагадаємо, 9 березня 2022 року Уряд прийняв рішення про митне оформлення окремих товарів, що ввозяться на митну територію України у період дії воєнного стану.

Окрім можливості здійснити митне оформлення безпосередньо на кордоні або у будь-якому митному органі за загальною процедурою, декларанти зможуть скористатися спрощеним варіантом митного оформлення за попередньою митною декларацією без доставки товарів до термінального комплексу митниці.

Також митні органи зможуть здійснити відстрочення сплати митних платежів за спрощеною процедурою із застосуванням такої попередньої митної декларації. Це стосуватиметься товарів першої необхідності для потреб держави, перелік яких визначено Урядом.

Leave a Reply