RADIO7

#добреналаштоване

Автор «Американської історії жахів» Райан Мерфі зніме ще дві антології

Автор «Американської історії жахів» Райан Мерфі зніме ще дві антології

«Остапа понесло»: Райан Мерфі, творець «Американської історії жахів» та антології до неї «Американських історій жахів», отримав замовлення від FX на ще два «американських» додаткових шоу, кожне з яких буде обмеженим серіалом в зростаючій франшизі. Два нових шоу називатимуться «Американська історія кохання» і «Американська спортивна історія».

Але спочатку нагадаю, 8 вересня стартує третій сезон серіалу-антології «Американська історія злочинів» – він буде присвячений скандалу Клінтон/Левінські і вже відомо, що шоу продовжено на четвертий сезон. А 25 серпня стартує ювілейний, десятий сезон серіалу-антології Райана Мерфі «Американська історія жахів», де зійдуться нежить наземна і морська, при цьому він вже продовжений до 13-го сезону включно.

American Horror Story

Угода між FX і 20th Century Fox на ці два нових шоу вже завершена, і обидва шоу будуть антологіями за сценарієм – і жоден з них не включатиме хоррор, який досі є основним продуктом франшизи Американської Історії. Згідно FX, «Американська історія кохання» розповість сценарії справжніх любовних історій, починаючи з історії Джона Ф. Кеннеді-молодшого і Керолайн Бессетт. Історія охоплюватиме ширші події, пов’язані з їх шлюбом.

Ryan Murphy

Тим часом, «Американська спортивна історія» розповість історію за сценарієм, заснованим на підкасті «Гладіатор: Аарон Ернандес і Football Inc». Як видно з назви, серія антологій буде присвячена футболісту Аарону Ернандесу, включаючи драму, яка привела його до самогубства. Історія там вкрай каламутна і дуже похмура.

American Horror Story

За словами голови FX Джона Ландграфа, ідея цих двох додаткових шоу належить Райану Мерфі. Роботи приєднаються до масового популярного серіалу жахів і його багатообіцяючої антології. Поки неясно, коли відбудеться прем’єра спін-оффів. В цілому серіали франшизи 141 раз номінувалися на премію «Еммі» і завоювали 33 статуетки. Тож, чекаємо на щось дуже цікаве.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply