РАДІО 7

#добреналаштоване

Apple завезла в Україну понад 8 тис. смартфонів iPhone 13 на $7,5 млн

Apple завезла в Україну понад 8 тис. смартфонів iPhone 13 на $7,5 млн

Американська компанія Apple в суботу, 9 жовтня, доставила в Україну першу офіційну партію смартфонів iPhone 13. Як розповіли в Держмитниці, понад 8 тис. смартфонів із заявленою вартістю понад $7,5 млн вчора прибули до аеропорту Бориспіль. Митники почали оформлення товару.

 

Apple iPhone 13 Always-On

 

«Офіційний імпорт компанією Apple своєї продукції – це ще один крок в боротьбі з контрафактом і незаконним ввезенням товарів», – сказали в Держмитслужбі та додали, що за останні два тижні після презентації iPhone 13 українські митники виявили спроб незаконного ввезення нового смартфона майже на 2,2 млн грн. «Вперше українські громадяни зможуть придбати безпосередньо в Україні офіційний, «білий» IPhone і потім тут же користуватися офіційним сервісом. Ніякого контрафакту, і тільки стабільні митні платежі до держбюджету», – написав начальник Київської митниці Сергій Силюк на своїй сторінці в Facebook. Він запевнив, що його відомство зі свого боку докладе максимум зусиль для швидкого митного оформлення смартфонів.

 

Apple

 

Нагадаємо, ще 30 червня компанія Apple відкрила офіційний офіс в Україні. У вересні відбулася зустріч президента України Володимира Зеленського з генеральним директором Apple Тімом Куком під час якої Голова держави повідомив, що Україна зацікавлена ​​в розширенні присутності Apple на своїй території. Надалі компанія планує самостійно ввозити техніку та контролювати магазини офіційних дилерів.

 

Apple

 

Компанія поки не планує відкривати в Україні фірмову ритейл-мережу, але імпортуватиме свою продукцію й боротися з підробленим та незаконно ввезеним товаром. До цього офіційну продукцію американського виробника імпортували в Україну інші рітейлери, а не сама компанія безпосередньо. Також Apple запустила україномовну службу підтримки.

До речі, тепер в онлайн-магазині App Store будуть недоступні застосунки, які не дозволяють своїм користувачам видаляти облікові записи. Прикладами облікових записів в компанії називають електронні медичні картки, а також записи про продажі і гарантії.

 

Apple

 

14 вересня Apple представила нову лінійку iPhone 13. Гаджети ще не поступили в продаж в Україні, але вже доступні для передзамовлення.

Джерело.

Савчук Владислав

    Leave a Reply