RADIO7

#добреналаштоване

В Ужгороді відбувся забіг з нагоди Дня захисників і захисниць України

В Ужгороді відбувся забіг з нагоди Дня захисників і захисниць України


Вчора в Ужгороді відбувся забіг з нагоди Дня захисників і захисниць України.
В акції взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк, військовослужбовці, ветерани АТО/ООС, волонтери, спортсмени та інші представники громади краю.
Захід відбувся за підтримки голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова з нагоди Дня захисників і захисниць України, що відзначатимемо 14 жовтня.
Як повідомляє Ігор Шинкарюк, івент на честь воїнів, які боронять наш суверенітет та незалежність від зовнішнього ворога, проводять щороку.
«Цією ініціативою хотіли показати, що ми завжди з героями, хоч і далеко від зони бойових дій. Адже кожен із нас – це їхня підтримка та надійний тил.
І бігли ми сьогодні заради єдності, заради перемоги, заради кожного з нас!» — наголосив заступник очільника краю.
Загалом цьогоріч до заходу долучилося майже 150 краян, з яких 80 учасників подолали 5 км, інші ж обрали для забігу дистанцію у 2 км. Важлива ж тут не дистанція, а шана та повага до наших захисників. Військові підрозділи, зокрема, представники Нацполіції, Нацгвардії та військові 128 ОГШБр бігли в спеціальній амуніції.
«Щиро дякую усім, хто долучився до цього важливого заходу!
Окремі слова вдячності нашим партнерам за допомогу в організації та особисте відношення до ветеранської спільноти. Це вартує поваги!» — наголосив Ігор Шинкарюк.
Як зауважив Роман Молдавчук, начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, такі акції стають дедалі популярнішими:
«Забіг – це ще одна можливість подякувати нашим захисникам і прекрасним захисницям, це можливість нагадати всім нам, що тільки разом ми рухаємося вперед».
Організатор акції – Закарпатська обласна державна адміністрація, зокрема управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.
Слава Україні! Героям слава!

Leave a Reply