RADIO7

#добреналаштоване

50 найбільших IT-компаній України: хто очолив новий рейтинг

50 найбільших IT-компаній України: хто очолив новий рейтинг

Все більше компаній і підприємців переходять в онлайн і успішно ведуть свій бізнес в Інтернеті. Така тенденція викликана як загальною диджиталізацією, так і вимогами, які висуває пандемія коронавірусу.

IT

При переході в онлайн перед власниками бізнесу виникає багато проблем, вирішення яких необхідно делегувати. Однак, як і де знайти хорошого сумлінного виконавця – фахівця або компанію? Своєю чергою, IT-компанії також зацікавлені в розширенні співпраці. Для вирішення цих завдань доцільно використовувати сервіс – IT рейтинг України.

50 найбільших IT-компаній України

Портал DOU публікує рейтинги найбільших IT-компаній України раз на пів року. З лютого 2021 року п’ятірка лідерів залишилась тією ж, однак загалом у топ-50 є деякі зміни. Зокрема, беззаперечний лідер рейтингу EPAM Ukraine перетнув позначку в 11 тис. співробітників. Загалом штат працівників компаній збільшився на 12,7%.

50 найбільших IT-компаній України

Першу п’ятірку закривають ті ж компанії, що й в лютому 2021 року, а саме: EPAM Ukraine, Softserve, GlobalLogic, Luxoft Ukraine та Ciklum, вперше до рейтингу потрапили Together Networks, AIISTARSIT та Brightgrove, а компанія Beetroot повернула свою минулорічну 50 позицію. Одразу 23 компанії рейтингу найняли за останні пів року понад 100 нових працівників. Працівники 36 компаній зі списку працюють за гібридною системою – частково з офісу, частково з дому. Лише 3 компанії рейтингу працюють повністю дистанційно. Зокрема, 8 компаній зі списку відкрили протягом першого півріччя 2021 року нові офіси.

50 найбільших IT-компаній України

Не увійшли до літнього випуску рейтингу Murka Games, Jooble, Netpeak Group. Після уточнення даних не потрапив до списку і Samsung R&D Institute Ukraine — нині там працює близько 500 спеціалістів. За перше півріччя 2021 кількість спеціалістів у топ-50 зросла на 9719 (12,7%). Минулий рекорд — 11,6% — подолано. Станом на 1 липня у 50 найбільших компаніях в Україні працює 86 тис. спеціалістів. У топ-25 компаній з січня по липень цього року теж рекордне зростання — на 7891 спеціаліста (13,3%). Нині там працює майже 67 тис. фахівців.

50 найбільших IT-компаній України

«Нова хвиля попиту на ІТ-розробку, консалтинг і цифрові сервіси почала рости близько року тому і поки що не збавляла темпів. Ми це відчуваємо як зі сторони наявних, так і нових клієнтів. Лише за пів року кількість активних проєктів у SoftServe зросла на 300. Як результат — ми мали активний приріст команди у всіх технологічних напрямах, на позиціях усіх рівнів. На сьогодні ще близько 1200 вакансій відкрито в Україні, тож активний стафінг триває», – кажуть фахівці.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply