RADIO7

#добреналаштоване

Зустрічі Зеленського й путіна «завтра-післязавтра» не буде, до неї треба підготуватися – Подоляк

Зустрічі Зеленського й путіна «завтра-післязавтра» не буде, до неї треба підготуватися – Подоляк

Зустріч президентів України та російської федерації може відбутися після підготовки юридичної позиції в рамках переговорного процесу, що займе час.

Про це розповів радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк в інтерв’ю «Радіо Свобода», повідомляє Укрінформ.

«Переговори двох президентів саме сьогодні все ж таки не на часі. Трішки пізніше, певно, вони будуть. Але ми хочемо, щоб позиції України на цих переговорах були дуже і дуже потужними. У нас просто президент вольовий: тобто він хоче приїхати на переговори і поводити себе так, як він має себе поводити, – як лідер дійсно глобального плану. І він має мати дуже потужну юридичну позицію. Ми маємо її підготувати в рамках переговорного процесу», – сказав Подоляк.

Він підкреслив, що не бачить, як можна провести таку зустріч «завтра-післязавтра», про що раніше заявляли у Туреччині.

Він наголосив, що Україна буде готова на зустріч президентів, коли будуть готові юридичні позиції.

Водночас радник керівника ОП зауважив, що «треба трішки потерпіти», оскільки росія вважає себе державою, яка має право вбивати українців і яка хоче якомога довше тримати людей у заручниках.

За його словами, росіяни ще певний час «накачуватимуть м’язи і демонструватимуть, що вони можуть і мають право вбивати».

Як повідомлялося, раніше в ЗМІ з’явилася інформація, що міністр оборони Туреччини Хулусі Акар заявив про можливу зустріч президентів України та країни-агресора найближчими днями.

У відповідь радник керівника ОП Михайло Подоляк зазначив, що час і контекст зустрічі Президента України Володимира Зеленського та президента російської федерації володимира путіна не визначено.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply