RADIO7

#добреналаштоване

ЗСУ тримають під вогневим контролем логістичні шляхи ворога на Херсонщині

ЗСУ тримають під вогневим контролем логістичні шляхи ворога на Херсонщині

Українські військові тримають під вогневим контролем логістичні маршрути російських загарбників на Херсонщині, що збільшує перевагу ЗСУ.

Як передає Укрінформ, про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону повідомила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк, відповідаючи на запитання щодо знищення мостів на півдні, якими російські загарбники постачають озброєння і техніку.

«Ми контролюємо вогневим контролем логістичні маршрути і способи пересування, вони намагаються приховати підвезення боєприпасів під виглядом гуманітарних вантажів, це теж стала практика, яку ми знаємо з часів їх дій на Донбасі. Але дуже великих потужностей вони просто зараз не мають і не мають можливості використовувати ті логістичні шляхи, які ми контролюємо. Це теж створює умови для того, щоб наша перевага була більшою і більшою», – сказала речниця.

Як повідомляв Укрінформ, у Силах оборони півдня України зазначали, що ЗСУ на Херсонському напрямку просуваються вперед, але про результати можна буде повідомляти після їх закріплення на нових позиціях.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply