RADIO7

#добреналаштоване

ЗСУ при відході із Сєвєродонецька не втратили жодного бійця – Гайдай

ЗСУ при відході із Сєвєродонецька не втратили жодного бійця – Гайдай

При відході із Сєвєродонецька не було жодного загиблого з українського боку.

Про це сказав начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай у телеефірі, передає Укрінформ з посиланням на ОВА у Фейсбуці.

«Українські військові виконали завдання в Сєвєродонецьку на 200%, завдали росіянам значних втрат в особовому складі та техніці. При цьому під час відходу з міста не було втрачено жодного бійця, настільки все було грамотно організовано», – зазначив Гайдай.

Щодо нинішньої ситуації в Луганській області він повідомив, що Лисичанськ росіяни обстрілюють хаотично. У місто важко дістатися та виїхати звідти.

«Дороги після обстрілів засипані осколками, на яких автомобілі ріжуть колеса. Траплялось так, що керівник міської військової адміністрації, діставшись безперешкодно до якогось об’єкта, повертаючись тією ж вулицею, змушений був міняти гуму, бо вулиця була вже засипана уламками мін», – додав очільник області.

Однак, за його словами, попри небезпеку, в місто намагаються завозити продукти. Воду населенню підвозять лише працівники ДСНС.

У лікарнях Лисичанська вдалося забезпечити достатні запаси ліків та медикаментів, запевнив Гайдай.

Як повідомлялося, росіяни постійними обстрілами майже повністю знищили Сєверодонецьк. Зокрема, за даними начальника Луганської ОВА, критична інфраструктура знищена вся, пошкоджено 90% міста, 80% житлових будинків доведеться зносити.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply