RADIO7

#добреналаштоване

Зниклий під час обстрілу боєць 128-ї бригади потрапив у полон до бойовиків “ДНР”

Зниклий під час обстрілу боєць 128-ї бригади потрапив у полон до бойовиків “ДНР”

Боєць 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, зниклий під час бою 9 лютого на Донбасі, потрапив у полон до бойовиків “ДНР”.

Про це повідомили  військові  після того, як терористи поширили відео “зізнання” полоненого.

“Днями ми повідомляли про обставини зникнення військовослужбовця нашої бригади і припускали, що він міг потрапити в полон. Ми не називали його імені з міркувань безпеки для його життя та здоров’я.
Після ряду повідомлень ресурсів терористичної ДНР ми маємо підстави підтвердити, що на фото та відео, розповсюджених так званими «ЗМІ» противника, наш побратим Ігор Мирончук.
Головне для нас, для його рідних та близьких – бачити, що він живий.
На відео, записаному та змонтованому з метою пропаганди, пригнічений стан Ігоря, фрази, не властиві йому за будь-яких звичайних обставин, друзі та побратими Ігоря пояснюють моральним тиском, якому він піддається в полоні.
Він вимовляє завчені фрази, написані пропагандистами російських окупаційних військ, повторюючи ті ж самі фейки, що раніше були вкладені в уста інших військовополонених. На деяких фрагментах змонтованого запису чітко видно, як його очі бігають по рядках написаного тексту. Ми в жодному разі не засуджуємо Ігоря за сказане на камеру. Адже сказане ним для всіх нас є черговим доказом, що противник в інформаційній війні може протиставити нам лише грубу маніпуляцію та фейки.
Закарпатський Легіон готовий погодитись з окупантами лише в одному. Цю війну дійсно час закінчувати – нашою, українською Перемогою! Слава Україні!”, – повідомили українські військові.

Leave a Reply