RADIO7

#добреналаштоване

Злочини росіян на Київщині: в Ірпені виявили 13 поховань містян

Злочини росіян на Київщині: в Ірпені виявили 13 поховань містян

Держбюро розслідувань задокументувало злочини російських загарбників в Ірпені Київської області. Слідчі виявили 13 поховань містян.

Про це заявив директор відомства Олексій Сухачов, передає Укрінформ з посиланням на Телеграм ДБР.

“Жоден злочин не залишиться безкарним. Сьогодні ніхто в світі, крім самих винуватців трагедії, не сумнівається у тому, що людожерські вчинки в Ірпіні, Бучі та у інших містах України вчинили саме російські військові. Але, крім політичного, морального осуду має бути і жорстока юридична оцінка”, – зазначив Сухачов.

За його словами, слідчі ДБР оглянули на Київщині близько 700 га площі міста, а це понад 10 тисяч будинків та будівель. Переважно це житлові райони, де було обмаль інфраструктурних об’єктів, а лише школи, лікарні, дитсадки.

У ході слідчих дій були встановлені неспростовні докази злочинів проти людяності представників збройних сил рф на території Ірпеня. Зокрема використання заборонених Женевською конвенцією боєприпасів, необґрунтована жорстокість, масове винищення населення.

Також у ході слідчих дій була виявлена велика кількість російської зброї та боєприпасів, військова амуніція, документи.

Слідчі ДБР виявили 13 поховань містян.

Задокументоване використання у житлових кварталах проти мирних жителів протипіхотних мін, танкових снарядів та реактивних систем залпового вогню “Град” запальної дії, аеробалістичної ракети “Іскандер-М”, артилерійських шрапнельних снарядів, споряджених стріловидними вражаючими елементами, та іншої забороненої зброї.

Слідча група ДБР вирушила до Сумської області, де спільно із представниками Національної поліції продовжить фіксацію злочинів у населених пунктах.

“Злочини проти людяності не мають терміну давності. Переконаний, що українські правоохоронні органи та міжнародні кримінальні інстанції не дозволять рф уникнути відповідальності за військові злочини в Україні. Росіяни, які сьогодні боягузливо заперечують свою причетність до звірств, все одно будуть відповідати перед законом”, – наголосив Сухачов.

Як повідомляв Укрінформ, на Київщині відкриють меморіальний комплекс, який нагадуватиме про жорстоку навалу росіян.

Фото: CTK Photo

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply