RADIO7

#добреналаштоване

Застосування Росією ядерної зброї в Україні та за її межами вкрай малоймовірне – ISW

Застосування Росією ядерної зброї в Україні та за її межами вкрай малоймовірне – ISW

У “посланні до Федеральних зборів” президент РФ Путін використовував застарілу кремлівську риторику про переговори та брязкання ядерною зброєю, ймовірно, для того, щоб сприяти триваючим інформаційним операціям Кремля.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Путін підтвердив удавану готовність до діалогу з США з питань “стратегічної стабільності” і продовжив покладати на них відповідальність за відсутність переговорів, йдеться у звіті. Аналітики наголосили, що наразі Кремль проводить інформаційну операцію, імітуючи зацікавленість у переговорах, щоб спонукати Захід до поступок щодо суверенітету і територіальної цілісності України.

“Путін продовжує переслідувати максималістські цілі в Україні, які дорівнюють повній капітуляції України, а також прагне послабити і розвалити НАТО – цілі, які він розглядає як невід’ємну частину російських національних інтересів”, – вважають аналітики.

Путін також підкреслив, що Росія володіє зброєю, здатною завдати удару по західних країнах, і заявив, що ескалація Заходу загрожує можливим ядерним конфліктом, який може зруйнувати цивілізацію. Як зазначили аналітики, Путін і російські офіційні особи часто посилаються на ядерні загрози, щоб вселити страх у західну аудиторію і послабити підтримку України з боку Заходу.

“Кремль не вдався до жодних значних ескалацій у відповідь на надання Україні нових західних систем, і ISW продовжує оцінювати, що застосування Росією ядерної зброї в Україні і за її межами є вкрай малоймовірним”, – зазначають у звіті.

Джерело.

Владислав

    Comments are closed.