RADIO7

#добреналаштоване

Закарпатська митниця продовжує співпрацю з УжНУ, яка відкриває нові можливості працевлаштування для молодих спеціалістів

Закарпатська митниця продовжує співпрацю з УжНУ, яка відкриває нові можливості працевлаштування для молодих спеціалістів

Студенти Ужгородського національного університету відвідали Закарпатську митницю, аби ближче познайомитися з майбутньою професією, яку планують обрати для себе після закінчення вишу. Досвідчені фахівці підготували для молоді цікаву інформацію про діяльність митної служби, про роботу інспекторів-оперативників та розповіли про конкретні факти резонансних виявлень порушень митних правил.

Детальніше про випадки переміщення контрабанди через митний кордон та незаконні способи, які використовували зловмисники, розповіла присутнім Вікторія Гелле –  заступниця начальника відділу провадження у справах про порушення митних правил.

 Найбільшу зацікавленість у студентів викликали подробиці роботи оперативних працівників митниці. Віктор Куцкир, в.о. начальника відділу митного оформлення 4 митного поста «Ужгород-автомобільний» поділився з ними власним досвідом: процесом митного оформлення вантажів, організацією роботи інспекторів, новаціями у митному законодавстві.

Варто зауважити, що студенти УжНУ, які виявили бажання відвідати Закарпатську митницю цього дня, були справді зацікавлені: ставили влучні запитання, і захоплено слухали відповіді спікерів.

Ну і звичайно, куди ж без кінологів?! Службові собаки митниці викликали найбільше емоцій у молоді. Олександр Семаль, кінолог майже з 20-річним стажем, начальник відділу кінологічного забезпечення та протидії незаконному переміщенню наркотиків і зброї, ознайомив присутніх з особливостями роботи відділу та розкрив деякі таємниці навчання службового собаки. Представив і новоприйнятого лабрадора-ретривера на прізвисько Балу, який натренований на пошук валюти та зброї. Його кінологічна команда була переведена з Дніпровської митниці лише два місяці тому, а вже проявила себе якнайкраще в роботі. Нещодавнє виявлення незаконного вивезення з України валютних цінностей, у сумі 30 тис.доларів,  на митному посту «Астей» – результат спрацювання Балу та його кінологічної команди.

Бельгійська вівчарка Джоні, один з кращих серед своїх колег, теж продемонстрував студентам свої навики в роботі.

Нагадаємо, що у межах підписаного меморандуму між Державною митною службо та Ужгородським національним університетом, налагоджена тісна співпраця. Одним з ключових моментів – працевлаштування молодих фахівців, та їх заохочення долучатися до державної служби у територіальних митних органах.

Ознайомитися з вакансіями тут – https://zk.customs.gov.ua/pratsa_v_mytnyci

Надсилати анкети та резюме – zak.personal@customs.gov.ua

Пресслужба Закарпатської митниці

Comments are closed.