RADIO7

#добреналаштоване

Закарпатський кардіодиспансер за рік приймає до 55 тисяч хворих

Закарпатський кардіодиспансер за рік приймає до 55 тисяч хворих

Закарпатський кардіодиспансер за рік приймає до 55 тисяч хворих, а 6 відділень кардіоцентру розраховані на 134 ліжка. Медзаклад – обласного рівня, обладнаний за останнім словом техніки. Фінансується за рахунок медичної субвенції. Усі послуги для жителів України – безкоштовні, за свій кошт обстежуються та лікуються лише іноземці. 180 за добу – на стільки відвідувань розраховано диспансерно-поліклінічне відділення Закарпатського обласного клінічного кардіологічного диспансеру. У рік у середньому приймають 52-55 тисяч хворих з усього краю. Чотири кардіологи одночасно ведуть прийом у поліклініці. Крім того, фахівцями проводяться різні обстеження: електрокардіографічне, ехокардіографічне, ультразвукове, які використовують сучасне обладнання для діагностики. Також працюють лікарі суміжних спеціальностей, зокрема невропатолог, ендокринолог, рентгенолог тощо.

Крім поліклініки, до послуг пацієнтів кардіоцентру 6 відділень: інфарктне, кардіологічне, відділення порушення ритму, кардіохірургічне з палатою інтенсивної терапії, рентгенхірургічне, відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Усі відділення, розраховані на 134 ліжка, обладнані за останнім словом техніки, що дає можливість надавати медичні послуги пацієнтам якісно, вчасно та безкоштовно для жителів України.

Джерело:  https://zakarpattya.net.ua/Zmi/188870-Zakarpatskyi-kardiodyspanser-za-rik-pryimaie-do-55-tysiach-khvorykh-VIDEO

Makhanets Alex

    Leave a Reply