RADIO7

#добреналаштоване

Закарпатська поліція виявила 6 п’яних водіїв, в одного з яких задокументували аж три проміле алкоголю

Закарпатська поліція виявила 6 п’яних водіїв, в одного з яких задокументували аж три проміле алкоголю

За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття  задокументували факти керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння в Перечинському, Свалявському, Берегівському, Хустському районах. Ще двох нетверезих водіїв виявила патрульна поліція області. На правопорушників складено відповідні адмінпротоколи.

У селі Тур’я Ремета Перечинського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили ввечері автомобіль марки «Volkswagen Pаssаt» іноземної реєстрації, на якому не працювала одна фара. За кермом перебував у стані алкогольного сп’яніння житель села Тур’я Пасіка Перечинського району. Драгер виявив у нього 1,93 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

У Сваляві працівники групи реагування патрульної поліції зупинили для перевірки автомобіль марки «ВАЗ-21010», який виконував незрозумілі маневри. За кермом перебував місцевий житель, який не мав водійського посвідчення і був у стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування відмовився, про що правоохоронці в присутності свідків склали відповідні адмінпротоколи й відсторонили водія від керування.

У селі Бовтрадь Берегівського району завдяки інформації небайдужих громадян працівники групи реагування патрульної поліції зупинили для перевірки автомобіль марки «Hyundai Аccеnt», яким керував житель Ужгородського району. Водій був у стані сильного алкогольного сп’яніння, під час медосвідування в лікарні у нього виявили 3,0 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від  керування. Машину затримали на спецмайданчик поліції Берегова.

У селі Іза Хустського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили вночі для перевірки автомобіль марки «ВMW» іноземної реєстрації, на якому не освічувався задній номерний знак. За кермом перебував житель Хуста в стані алкогольного сп’яніння. Він також не надав водійського посвідчення. Під час медосвідування в лікарні у нього виявили 1,7 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.

Ще двох п’яних водіїв виявили працівники обласного управління патрульної поліції.

Складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області  

Leave a Reply