RADIO7

#добреналаштоване

Освітлення для костелу Святого Миколая в Києві розробила компанія, що спроектувала підсвітку для Ейфелевої вежі

Освітлення для костелу Святого Миколая в Києві розробила компанія, що спроектувала підсвітку для Ейфелевої вежі

Освітлення для костелу Святого Миколая в Києві на вулиці Великій Васильківській розробила компанія Philips Color Kinetics, яка створила підсвітку для Ейфелевої вежі в Парижі. Про це повідомив Микола Каблука, засновник та головний дизайнер української компанії Expolight, яка теж бере участь у проекті.

За його словами, Philips Color Kinetics окрім Ейфелевої Вежі також реалізувала проекти освітлення Собору Паризької Богоматері, Лондонського ока та хмарочоса Empire State Building в Нью-Йорку.

Технічні деталі освітлення київського костелу Святого Миколая Каблука обговорив з Джоном Кембелом — інженером, який розробив проект і обладнання для освітлення для Empire State Building.

Каблука зазначив, що на фасаді костелу не можна розміщувати додаткові конструкції, тому його освітлюватимуть з протилежної сторони вулиці з відстані близько 100 метрів. Наразі триває монтаж конструкцій. Нагадаємо, київська влада виділить 300 млн грн для модернізації освітлення на вулицях.

джерело: https://hromadske.ua/posts/osvitlennya-dlya-kostelu-svyatogo-mikolaya-v-kiyevi-rozrobila-kompaniya-sho-sproektuvala-pidsvitku-dlya-ejfelevoyi-vezhi

Makhanets Alex

    Leave a Reply