RADIO7

#добреналаштоване

Закарпатська облрада відзначила найкращих журналістів краю

Закарпатська облрада відзначила найкращих журналістів краю

7 червня, на базі готелю «Дружба» у колі творчої сім’ї відбулося затишне свято з нагоди Дня журналіста. Тут зібралися власкори загальноукраїнських видань, журналісти місцевих засобів масової інформації, чималий позаштатний актив, для яких журналістика стала сенсом життя.

 З вітальною промовою до них звернулися керівники краю – Михайло Рівіс та Геннадій Москаль. У своїй вітальній промові голова облради Михайло Рівіс від імені депутатського корпусу краю та від себе особисто щиро привітав представників мас-медіа з професійним святом, подякував за нелегку працю та успішні творчі доробки, в яких уболівання за долю краю та його щасливе майбутнє.

– Дякую вам за те, що з відповідальністю ставитесь до своїх обов’язків, маєте виважену позицію та усвідомлення наших непростих реалій, що допомагає вам служити покликанню та зберігати злагоду і мир у Закарпатті, – наголосив М.Рівіс, побажавши всім нових творчих здобутків, задумів і щасливого життя. А в кінці очільник крайового парламенту пожартував: – Якщо Геннадій Москаль просить про нього частіше писати і будь-що, то про мене й облраду пишіть лише добре.

На завершення виступу вручив відзнаки обласної ради.

Так, за вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери Закарпаття, об’єктивне висвітлення в засобах масової інформації соціально-економічного, політичного, культурного життя краю, активну громадську позицію, професіоналізм та з нагоди професійного Дня журналіста Почесною грамотою облради нагороджено  Катерину Можаєву – шеф-редактора ПП ТРК «Перший Кабельний»; Дмитра Тужанського – директора ТОВ «Інформаційно-діловий» портал Мукачево.нет», фрілансера «Європейської правди»; Віталя Глаголу – власкора всеукраїнського телеканалу СТБ; Вікторію Росул – головного редактора ТРК «М-студіо»;  Катерину Ірху – журналіста інформаційного агентства «Українські національні новини»; Тетяну Вашергелі – шеф-редактора інформаційно-ділового порталу «Ужгород.нет».

         Грамотою облради відзначено: Олега Микиту – журналіста газети «Карпатський об’єктив»;Густава Качура – журналіста газети «Карпатолйо»; Діану Фуско – журналіста телеканалу «Sirius»; Любов Папіш – журналістку районної газети «Вісті Свалявщини»; Мар’яну Лошак – журналістку ПМП «Телерадіокомпанія Даніо» (21-й канал).

Подякою обласної ради удостоєно: Івана Ладжуна – журналіста сайту «Журналісти проти корупції»; Євгена Соломіна – власкора всеукраїнського телеканалу «НТН» (Національні телевізійні новини); Ані Нікогосян – власкора ТРК «Україна»; Тетяну Лешко – власкора всеукраїнського телеканалу «112 Україна»; Марину Коваль – власкора всеукраїнського телеканалу «Інтер», Сергія Баранчикова – керівника прес-служби Закарпатської обласної ради профспілок.

Прес-служба Закарпатської облради

Leave a Reply