RADIO7

#добреналаштоване

«Загарбання Варшавою українських територій» – черговий фейк російських ЗМІ

«Загарбання Варшавою українських територій» – черговий фейк російських ЗМІ

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України зібрав чергову підбірку російських маніпуляцій і фейків станом на ранок 1 червня.

Як передає Укрінформ, про це ЦПД повідомив у Телеграмі.

Зокрема російські ЗМІ повідомили, що під час візиту до Мозамбіку спікерка ради федерації Валентина Матвієнко заявила, що «росія готова провести переговори та підписати мирну угоду, що припинить громадянську війну в Україні». Однак це маніпуляція, наголошують у ЦПД.

Також ЗМІ росії повідомили, що «секретар Радбезу рф Микола Патрушев навів оновлені розвіддані, згідно з якими, візити Президента Анджея Дуди до Києва і заяви про стирання кордонів України та Польщі передують реальним діям зі швидкого загарбання Варшавою українських територій». У ЦПД зазначають, що це дезінформація.

Крім того, загарбники мають намір провести «міжнародний трибунал», під час якого хочуть судити Олександра Турчинова, Петра Порошенка та Володимира Зеленського, оскільки «військовий злочинець – не лише той, у кого в руках зброя… це і генерал, який наказує, і президенти, які своїми підписами посилали нацистів на Донбас для вбивства мирного населення», – повідомили пропагандисти. У ЦПД застерігають, що це маніпуляція.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply