RADIO7

#добреналаштоване

За пропуск без страхового поліса росіянин пропонував прикордонникам хабар

За пропуск без страхового поліса росіянин пропонував прикордонникам хабар

Учора в пункті пропуску “Ужгород” громадянин Російської Федерації намагався підкупити прикордонний наряд. 39-річний чоловік прямував в Україну без обов’язкового поліса страхування, що покриває витрати на лікування COVID-19. Право на безперешкодний пропуск через кордон він спробував отримати за допомогою хабаря розміром 100 євро, вклавши купюру у закордонний паспорт.

На таку пропозицію прикордонник відповів рішучою відмовою. Натомість, про протиправну дію він повідомив своєму керівництву. На місце події викликали слідчо-оперативну групу Національної поліції. Про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст.369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі», проінформували співробітників Нацполіції.

Слідчо-оперативна група поліції склала відповідні процесуальні документи та вилучила кошти протоколом огляду місця події. Після придбання іноземцем страхового поліса йому дозволили в’їзд в Україну.

У зв’язку з почастішанням спроб підкупу військовослужбовців, які виконують завдання з охорони державного кордону, вкотре попереджаємо про неприпустимість порушення чинного законодавства. Співробітники прикордонного відомства мають нульову толерантність до корупції, до того ж такі діяння неодмінно тягнуть за собою кримінальну відповідальність.

Пресслужба Чопського прикордонного загону

Leave a Reply