4 лютого 2020 року відбулась комісія Ужгородської міської ради із питань найменування вулиць розташованих на території Ужгорода.
Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook журналіст Віталій Глагола
Він зазначив, що теж входить до комісії Ужгородської міської ради із питань найменування вулиць, і додав що одноголосно було прийнято рішення, що вулицю, яка з‘єднує Ужгородський греко-католицький Катедральний собор та ТЦ «Едельвейс» буде перейменовано у вулицю на честь Єпископа Мілана Шашіка. Рішення прийняли одноголосно.
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2021/02/146746693_10222157236471165_8315953802831473195_n.jpg)
Раніше цей провулок офіційно вважався частиною вулиці капітульної. Хоча і стосунку до Капітульної не було. На черзі громадські слухання, рішення сесії і офіційна заміна табличок. Ну, і звісно – тут давно проситься ремонт.
Відрізок Капітульної, стосовно якого сьогодні прийняли рішення, історично був окремою вулицею. Зокрема, у міжвоєнний період це була вулиця єпископа Юлія Фірцака.
Leave a Reply