RADIO7

#добреналаштоване

За підсумками новорічних свят озвучили кількість людей, яких впіймали на крадіжках ялинок

За підсумками новорічних свят озвучили кількість людей, яких впіймали на крадіжках ялинок

На нараді в Закарпатському обласному управлінні лісового та мисливського господарства під час своєї доповіді начальник відділу охорони, захисту лісу та внутрішнього аудиту Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Іван Палінкаш відмітив, що з метою охорони шпилькових насаджень у передноворічний період були опрацьовані та затверджені в райдержадміністраціях плани заходів щодо попередження і недопущення незаконних рубок шпилькових насаджень.

За словами очільника лісового господарства Валерія Мурги, координація запланованих запланованих охоронних заходів здійснювалась штабами під керівництвом головних лісничих лісогосподарських підприємств. У кожному лісогосподарському підприємстві були створені мобільні рейдові бригади з перевірки законності заготівлі та реалізації новорічних ялинок.

В період ялинкової кампанії було сформовано 93 рейдові бригади, в роботі яких взяло участь 403 чоловіки, з яких 353 працівники державної лісової охорони, 40 працівників поліції, 6 спеціалістів екологічної інспекції та представники ЗМІ.

За наслідками 300-т проведених рейдів виявлено 16 незаконно зрубаних ялинок.

За незаконну вирубку ялинок до адміністративної відповідальності притягнуто 16 порушників. Загальна сума адмініштрафів та шкоди, заподіяної лісу, які сплачені порушниками, склала 8,6 тисяч гривень.

Джерело: https://pmg.ua/life/77075-pidsumky-novorichnykh-svyat-ozvucheno-kilkist-lyudey-yakykh-vpiymaly-na-kradizhkakh-yalynok

Leave a Reply