РАДІО 7

#добреналаштоване

З початку року місцеві скарбниці Закарпаття отримали понад 4,3 млрд грн податків

З початку року місцеві скарбниці Закарпаття отримали понад 4,3 млрд грн податків

У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області зазначають, що за січень-листопад 2019 року до місцевих бюджетів області надійшло понад 4 млрд 312 млн грн податкових платежів, що майже на 665 млн грн більше, порівняно з відповідним періодом минулого року.

Серед основних джерел, які наповнюють місцеві бюджети Закарпаття – податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, плата за землю та акцизний податок. Так, надходження з податку на доходи фізичних осіб протягом одинадцяти місяців поточного року склало понад 2,9 млрд грн, що майже на 415 млн грн більше відповідного періоду 2018 року.

Наступний за рівнем надходжень – єдиний податок. Зокрема, «спрощенці» сплатили до бюджету понад 603,5 млн грн, що більше за січень-листопад 2018-го на майже 79 млн грн.

Також місцеві бюджети цьогоріч отримали понад 402 млн грн земельного податку та орендної плати за землю, минулоріч – 250 млн грн.

Суттєво наповнює місцеві бюджети і акцизний збір з роздрібного продажу підакцизних товарів. З початку року надходження збору склало більше 166,3 млн грн.

Фахівці головного податкового органу Закарпаття переконані, що активність бізнесу регіону, фінансова децентралізація, створення легального ринку зайнятості, виплати «білої» заробітної плати, а також сплата прозоро і в повному об’ємі податків та зборів підприємницькою громадою, дають змогу забезпечити додаткові бюджетні резерви для соціально-економічного розвитку нашої області.

Відділ комунікацій ГУ ДПС у Закарпатській області

Viktor

Leave a Reply