РАДІО 7

#добреналаштоване

У Росії пригрозили Німеччині відповідними заходами на висилку дипломатів

У Росії пригрозили Німеччині відповідними заходами на висилку дипломатів

Міністерство закордонних справ Росії пригрозило Німеччині відповідними заходами у відповідь на рішення про висилку співробітників російського посольства у Берліні. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на росЗМІ.

Так, у російському зовнішньополітичному відомстві назвали дії Німеччини недружніми та пригрозили відповідними заходами.

“Розглядаємо заяви німецької сторони про висилку двох співробітників російського посольства в Берліні як безпідставні і недружні. Політизований підхід до питань слідства неприпустимий. Змушені здійснити комплекс заходів у відповідь”, – йдеться в заяві МЗС РФ.

Нагадаємо, раніше у Німеччині заявили про висилку двох співробітників посольства Росії в Берліні у зв’язку з вбивством громадянина Грузії Зелімхана Хангошвілі. У німецькій Генпрокуратурі стверджують, що мають достатньо фактичних доказів причетності до вбивства держорганів Росії.

Хангошвілі вважався довіреною особою грузинських органів безпеки, входив до складу антитерористичного підрозділу Міністерства внутрішніх справ Грузії і брав участь в спецопераціях. Убитий допомагав боротися проти передбачуваного розширення російського впливу в регіоні. У Тбілісі на нього було скоєно замах, після чого Хангошвілі втік в Україну, а пізніше переїхав до Берліна, де жив з дружиною і двома дітьми.

Також РБК-Україна писало, що в Німеччині винесли вирок сирійському мігрантові, який вбив місцевого чоловіка в місті Хемніц в 2018 році.

Джерело:https://www.rbc.ua/ukr/news/rossii-prigrozili-germanii-otvetnymi-merami-1575461324.html

Viktor

Leave a Reply