RADIO7

#добреналаштоване

Європарламент закликав Росію негайно звільнити українських політв’язнів

Європарламент закликав Росію негайно звільнити українських політв’язнів

Європейський парламент ухвалив резолюцію щодо Росії. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу місії України при ЄС.

У резолюції, яку підтримали 458 євродепутатів, підтверджується невизнання анексії Криму і міститься заклик до Росії негайного звільнити всіх українськи політичних в’язнів та 24 моряків.

Крім того, рішуче засуджується акт агресії, вчинений Російською Федерацією проти України 25 листопада 2018 року біля Керченської протоки

У документі міститься заклик до РФ оприлюднити весь список українських полонених на Донбасі і полегшити контакти з ними. Також засуджується триваюче порушення Росією міжнародного права.

У резолюції міститься вимога до РФ забезпечити міжнародний правозахисний моніторинговий доступ до окупованих Криму і Донбасу.

Також наголошується, що санкції ЄС не повинні бути скасовані допоки Росія не виконає своїх міжнародних зобов’язань, у т.ч. мінські домовленості. Так Європарламент вважає, що ЄС має бути готовим запровадити нові санкції проти РФ якщо порушення Росією міжнародного права продовжуватиметься.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/evroparlament-prizval-rossiyu-nemedlenno-1563445242.html

Leave a Reply