RADIO7

#добреналаштоване

Відділ бухгалтерського обліку Ужгородської міської ради та виконкому про обслуговування в Альфа-Банку

Відділ бухгалтерського обліку Ужгородської міської ради та виконкому про обслуговування в Альфа-Банку

Відділ бухгалтерського обліку Ужгородської міської ради та виконкому повідомляє, що інформація, яка поширюється у ці, останні перед виборами до Верховної Ради України дні, щодо обслуговування міськради, зокрема, для виплати зарплат, в Альфа-Банку, абсолютно неправдива.

Із 13 травня 2009 року комплексне банківське обслуговування зарплатного проекту для працівників Ужгородської міської ради та виконкому, відповідно до укладеного договору, проводилося в Укрсоцбанку.

Як відомо, у 2016 році акціонери цього банку прийняли рішення про передачу прав володіння акціями та про те, що фінансова установа ПАТ “Укрсоцбанк”, як і Альфа-Банк Україна, входять до холдингу АВНН банківської групи міжнародного консорціуму «Альфа-Груп» із головним офісом в Люксембурзі. Одним із міноритарних акціонерів холдингу ABHH є міжнародна група UniCredit. Так стартував процес інтеграції Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку в одну велику фінустанову, який має завершитися восени цього року.

Тому із 2017 року обслуговування клієнтів Укрсоцбанку, зокрема й зарплатного проекту Ужгородської міської ради та виконкому, проводить АТ Альфа-Банк. Крім того, частина працівників міськвиконкому, за їхнім бажанням, обслуговуються в ПриватБанку. А окремі структурні підрозділи міськради – в інших фінансових установах, до прикладу, департамент фінансів та бюджетної політики і департамент праці та соціального захисту – в UKRSIBBANK.

Як повідомляє міністерство фінансів України, 27 червня цього року відбулося позачергове засідання конкурсної комісії з визначення уповноважених банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ. До переліку уповноважених банків увійшли 36 фінансових установ, серед них й АТ «Альфа-Банк».

Прес-служба Ужгородської міської ради

Makhanets Alex

    Leave a Reply