RADIO7

#добреналаштоване

ЄС відключив від SWIFT ще три російські банки

ЄС відключив від SWIFT ще три російські банки

Євросоюз із сьогоднішнього дня, 14 червня, відключає найбільший російський банк «Сбербанк», а також Россільгоспбанк та Московський кредитний банк від міжбанківської системи SWIFT у рамках шостого пакету санкцій проти росії за агресію проти України.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє телеграм-канал «Російської служби Бі-бі-сі».

Зазначається, що санкції ЄС були узгоджені наприкінці травня після тривалих та напружених консультацій між європейськими лідерами. Через кілька днів основна частина обмежень набула чинності.

Представники банків, як і раніше, стверджують, що відключення від SWIFT не сильно вплине на їхню роботу.

У «Сбербанку» заявили, що працюють у звичайному режимі, і відключення від SWIFT «не змінює ситуації» з міжнародними розрахунками.

У свою чергу, у Московському кредитному банку зазначили, що операції всередині росії будуть йти «в штатному режимі», однак при платежах за кордон терміни їх проведення можуть зрости.

Россільгоспбанк заявив, що в російській банківській системі створено «необхідні умови для забезпечення безперебійної автономної роботи».

У квітні ЄС вже відключив від SWIFT Радкомбанк, Новікомбанк, VTB, банк «Открытие».

Як повідомляв Укрінформ, Президент України Володимир Зеленський заявив, що сьомий пакет санкцій Євросоюзу проти росії має бути ще жорсткішим і торкнутися російських чиновників, банків та компаній.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply