RADIO7

#добреналаштоване

Xiaomi запатентувала систему підзарядки смартфонів звуковими хвилями

Xiaomi запатентувала систему підзарядки смартфонів звуковими хвилями

Компанія Xiaomi розробляє нову технологію підзарядки мобільних пристроїв. Інформація про систему оприлюднена на сайті Державного управління у справах інтелектуальної власності КНР (China’s National Intellectual Property Administration, CNIPA).

Xiaomi пропонує використовувати для підзарядки гаджетів звукові хвилі. Зарядна станція буде містити спеціальний генератор акустичних коливань, які зможе вловлювати приймач того чи іншого пристрою, скажімо, смартфона. Далі звукові хвилі будуть перетворюватися на електричний струм для заповнення запасу енергії акумулятора.

Xiaomi 55W fast charger

Цікаво, що сама зарядна станція може бути обладнана різними перетворювачами для отримання енергії з навколишнього середовища. Це можуть бути, наприклад, сонячні панелі. Втім, поки незвичайна технологія існує тільки на папері. Про плани Xiaomi зі створення прототипу системи поки, на жаль, нічого не повідомляється. Додамо, що раніше Xiaomi продемонструвала систему бездротової зарядки Air Charge: вона може заряджати кілька пристроїв на відстані до декількох метрів.

fast charge

Наразі Xiaomi володіє 17 патентами на технологію Mi Air Charge. Нова технологія бездротової зарядки також може служити джерелом живлення для інтелектуальних та інших носимих пристроїв. Коли справа доходить до комерціалізації нової технології, необхідно враховувати багато факторів. Тож нам доведеться почекати і подивитися, чи продемонструє Xiaomi свою технологію зарядки звуку в найближчому майбутньому.

Джерело.

Leave a Reply