RADIO7

#добреналаштоване

Xiaomi представила розумну ручку для навчання дітей мовам

Xiaomi представила розумну ручку для навчання дітей мовам

Сьогодні компанія Xiaomi представила вже 304-й за рахунком продукт на своєму майданчику колективного фінансування. Йдеться про розумну ручку, оснащену системою штучного інтелекту.

Точніше, вона виглядає як ручка, але по суті це пристрій призначений для розпізнавання і читання написаного або надрукованого тексту, для того, щоб прочитати казку, розповісти цікаві факти на різну тематику, а також для навчання і перекладу з китайської на англійську і навпаки.

Пристрій оснащений системою оцінки якості вимови слів, яка дозволяє створювати інтелектуальний звіт про прогрес, якого досяг учень, а також який проявляють дитиною інтерес до тієї чи іншої теми, передаючи дані на мобільний пристрій.

Розумна ручка Xiaomi включає модуль Wi-Fi, а також завдання на розвиток соціального, психологічного, когнітивного і логічного мислення. Також передбачені 20 підтем, більше 1200 цікавих фактів і більше 2000 оригінальних матеріалів з китайської та англійської лексики.

Виробляє пристрій компанія Nanjing Machine Island Intelligent Technology, продажі почнуться 28 лютого за ціною 44 долари (1 300 грн.).

Джерело: https://itechua.com/gadgets/47174

Makhanets Alex

    Leave a Reply