RADIO7

#добреналаштоване

В ОБСЄ запропонували створити спільну місію з ООН на Донбасі – Клімкін

В ОБСЄ запропонували створити спільну місію з ООН на Донбасі – Клімкін

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що представники ОБСЄ запропонували об’єднати зусилля Спеціальної моніторингової місії та ООН для врегулювання ситуації на Донбасі. Про це він повідомив під час візиту до Сєвєродонецьку Луганської області. “Представники ОБСЄ, які працюють в тому числі на Мінському майданчику, вийшли з пропозицією створити спільну місію ООН і ОБСЄ. Ця спільна місія повинна мати військовий компонент, поліцейський компонент і міжнародну адміністрацію”, – наголосив очільник МЗС України.

За словами Клімкіна, голова ОБСЄ Мирослав Лайчак порушить питання миротворчого контингенту на Донбасі під час візиту до Москви в лютому. Нагадаємо, то Україна домагається розміщення миротворчого контингенту під мандатом ООН на всій території Донбасу, включаючи неконтрольовані ділянки кордону з РФ. Київ вважає, що миротворці зможуть стати твердим гарантом досягнення миру. Водночас Росія, яка контролює бойовиків на сході України, виступає за обмеження мандата миротворців ООН. Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що Москва згодна на введення миротворців ООН на Донбас як охоронців для спостерігачів СММ ОБСЄ.

Джерело: https://nv.ua/ukr/ukraine/events/v-obsye-zaproponuvali-stvoriti-spilnu-misiyu-z-oon-na-donbasi-klimkin-50001842.html

Makhanets Alex

    Leave a Reply