RADIO7

#добреналаштоване

«Воєнний стан»: Гайдай розповів про нові порядки росіян на Луганщині

«Воєнний стан»: Гайдай розповів про нові порядки росіян на Луганщині

російські загарбники розповідають жителям Луганської області, що запровадження воєнного стану є частиною процесу інтеграції до складу рф і жодних нововведень для населення не буде.

Як передає Укрінформ, про це начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай повідомив у Телеграмі.

За його словами, нововведень не буде, “окрім контролю за телефонними переговорами, повідомленнями в інтернеті, перевірок поштових відправлень, затримання на вулиці до 30 діб, офіційного обмеження виїзду, обшуку транспортних засобів, заборони страйків, обмеження вибору місця проживання, примусового відселення. Як-то кажуть: “Оснований для паники нет”.

Як підкреслив Гайдай, росіяни майже завершили часткову мобілізацію на території рф, але примусове вручення повісток громадянам не припинилося.

“Воєнний стан там запровадили, а про теплопостачання забули. Хоча ні, звітують про 98% готовність. Щоправда, тільки в Луганську, Алчевську, Антрациті, Первомайську та Ровеньках”, – зазначив очільник ОВА.

Захоплені у 2022 році міста загарбники не враховувала навесні, не вважають за потребу щось робити там і дотепер. “В жодному із них централізованого опалення цьогоріч не буде. А це – не одна тисяча багатоповерхівок. Їхні мешканці очікують на “русскую зиму”, – наголосив Гайдай.

За його словами, “зменшена і кількість цивільних навчальних закладів. Навіщо “молодій республіці” аграрії? Так, Біловодський аграрний коледж перейменовано на “козачий кадетський професійний коледж імені павла дрьомова” (“легендарний батя” чи вже ні – не уточнюють). Чоловіки призовного віку закінчується, дійде черга до кадетів? Вже їх кидатимуть в район Білогорівки?”.

Як повідомляв Укрінформ, за даними Гайдая, у Сєвєродонецьку загарбники звітують, що підготовили до зими одну школу. Діти так і продовжують отримувати завдання на подвір’ях шкіл один раз на тиждень.

Фото: ОП

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply