RADIO7

#добреналаштоване

Ворог створив на Зміїному плацдарм для можливого десантування

Ворог створив на Зміїному плацдарм для можливого десантування

Загарбники розмістили на острові Зміїний модернізовані зенітні ракетні комплекси, станції радіоелектронної боротьби та інше озброєння, що може забезпечити вогневе прикриття можливого десантування ворожих ДРГ чи масовані обстріли узбережжя Одещини.

Про це повідомляє у Фейсбуці речник оперативного командування «Південь» Владислав Назаров, передає Укрінформ.

«Корабельне угруповання ворожих сил продовжує блокаду судноплавства, активізує свої дії навколо острова Зміїний, тримає напоготові до ракетного удару два фрегати, споряджені крилатими ракетами типу «Калібр». Розташування ворогом на Зміїному зенітних ракетно-гарматних комплексів, реактивних систем залпового вогню, в тому числі модернізованих, та станцій радіоелектронної боротьби свідчить про намір захистити від нашого ураження рашистські кораблі та про загрозу застосування озброєння по узбережжю Одещини», – зазначив Назаров.

За його словами, наразі ознак підготовки десантної операції немає, однак можливі “спроби підходів та висадки ДРГ на берег чи в гирло Дунаю, або демонстративний обстріл прибережних районів».

Речник поінформував, що шторм знову зірвав з якорів дві морські міни, поставлені ворогом для блокування судноплавства в північно-західній частині Чорного моря. «Одну віднесло хвилями до пологого піщаного берега Одещини, звідки її відвезли в безпечне місце і підірвали фахівці підривної команди Військово-морських сил, а другу підірвали просто в морі, поки вона перебувала на безпечній відстані», – уточнив він, звернувшись при цьому до населення дослухатися обмежень і вимог, пов’язаних з мінною небезпекою, не відвідувати заборонені зони узбережжя, низка ділянок яких наразі особливо небезпечні.

Як повідомлялося, напередодні корабельне угруповання ворожих сил відправило три великі десантні кораблі на ремонт до кримських пунктів базування, але продовжує наявними силами утримувати блокаду портів та судноплавства в північно-західній частині Чорного моря. Загроза ракетних ударів з моря по території України зберігається на високому рівні.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply