RADIO7

#добреналаштоване

Виїзна комісія щодо ремонту вулиці Андрія Палая в Ужгороді

Виїзна комісія щодо ремонту вулиці Андрія Палая в Ужгороді

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, працівники міської ради, представники міського водоканалу, «Закарпатгазу», обленерго сьогодні на виїзному засіданні робочої комісії вивчали питання, які треба врахувати при проєктуванні капітального ремонту вулиці Андрія Палая в Ужгороді – на відрізку від вулиці Олександра Блистіва до вулиці Антоніна Дворжака.
Представники організацій, власники інженерних мереж, розповіли про комунікації на цій вулиці, вони мають подати пропозиції про необхідність їх заміни чи ремонту. Отримані дані зведуть для формування завдання на проєктування капремонту цієї вулиці.
Порушували й інші проблемні питання ромського населення, яке тут компактно проживає, були присутні і співробітники Ужгородського районного управління поліції, Держпродпоживслужби, запросили активних мешканців вулиці. Зокрема, вкотре йшлося про несанкціоноване звезення сміття у провулок Проектний, крадіжки металобрухту. До речі, одразу на місці поліцейські виявили незаконний пункт прийому металобрухту. Комісія рекомендувала правоохоронцям посилити тут патрулювання та провести профілактичну роботу із батьками дітей шкільного віку – чи отримують діти належну освіту.

Leave a Reply