RADIO7

#добреналаштоване

ФІЛЬМ ПРО МІСТО В’ЯЧЕСЛАВА БІГУНА ПІДКОРИВ МІЖНАРОДНИЙ КІНОФЕСТИВАЛЬ

ФІЛЬМ ПРО МІСТО В’ЯЧЕСЛАВА БІГУНА ПІДКОРИВ МІЖНАРОДНИЙ КІНОФЕСТИВАЛЬ

Фільм В’ячеслава Бігуна «Я ― Тячів» здобув відзнаку за найкращу операторську роботу VIIІ Міжнародного фестивалю історичного кіно «Поза часом», повідомляють організатори.

Фільм «Я ― Тячів» ― історичний кінонарис від імені закарпатського міста Тячева з 77 кадрами сучасності. Стрічкуяку супроводжує звуковий ряд про історію міста, можна переглядати і без нього.

Журі відзначило фільм за операторську роботу та творче рішення. На думку голови журі  Івана Канівця, у фільмі «дуже цікаво поданий образ одного з українських міст, хотілося б побажати, щоб усі українські міста мали хоча б по одному такому фільму».

Це вже 8 нагорода В’ячеслава Бігуна за його операторську роботу (раніше на різних кінофестивалях відзначалися такі фільми автора, як «Лист Тарковському» (двічі), «Між пеклом і раєм», «Перша пригода Юстина», «Дума про життя після смерті», «Найближчі до Бога», «Ясенова»).

В’ячеслав Бігун  кінематографіст і вчений-юрист із Закарпаття, автор близько 600 публікацій і 35 фільмів (які на весну 2021 року здобули більше 70 нагород)

Leave a Reply