RADIO7

#добреналаштоване

Вивезених росією до Криму українців відправляють на «співбесіди» до фсб

Вивезених росією до Криму українців відправляють на «співбесіди» до фсб

Громадяни України, яких незаконно вивезли з півдня та сходу України на територію тимчасово окупованого Криму, змушують проходити “співбесіди” у фсб та брати участь у неправдивих роликах про війну в Україні.

По це в Фейсбуці повідомляє представництво Президента України в Автономній Республіці Крим, передає Укрінформ.

“За непідтвердженими даними, громадяни України, яких армія рф незаконно вивезла до тимчасово окупованого Криму з півдня та сходу України, мають проходити так звані співбесіди з органами фсб щодо їх політичних поглядів”, – йдеться в повідомленні.

За інформацією з відкритих джерел, інформує відомство, після прибуття до Кримського півострова громадян України розміщують в так званих фільтраційних центрах.

“Як правило, вони можуть вільно залишати їх, але не всі. За нашою інформацією, окремі громадяни України з-поміж тих, які приїхали до Криму, рятуючись від обстрілів на материковій частині України, затримуються окупаційною владою та переслідується згідно з кримінальним законодавством рф”, – повідомляє Представництво.

За його даними, відомо про один випадок, коли такого громадянина України, за словами його родини, утримують у СІЗО Сімферополя, однак до нього не можуть отримати доступ навіть адвокати, які зазвичай потрапляють навіть до осіб, які з політичних мотивів переслідуються окупаційною адміністрацією в Криму.

Як повідомляв Укрінформ, на зайнятих рашистами територіях Херсонської та Запорізької областей російські військові викрадають українських громадян та представників української влади, активістів, журналістів. Доля багатьох з цих людей залишається невідомою протягом тривалого часу.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply