31 січня 2018 року в залі аукціонного дому «ЗолотоеСечение» відкрилася ретроспективна виставка робіт закарпатського художника Михайла Деяка. Більшість експонованих робіт представили широкому загалу вперше – це добірка творів із приватної колекції співвласника аукціонного дому «ЗолотоеСечение» Михайла Василенка, який першим почав збирати роботи молодого художника родом із Закарпаття. Триватиме виставка Михайла Деяка до 17 лютого.
Leave a Reply