RADIO7

#добреналаштоване

Virgin Galactic успішно протестувала космічний літак VSS Unity

Virgin Galactic успішно протестувала космічний літак VSS Unity

Компанія Virgin Galactic зробила ще один крок до завершення розробки системи космічного туризму. Вони здійснили успішний космічний політ вперше за два роки. Космоплан VSS Unity здійснив новий пілотований суборбітальний політ, який став першим успішним за два роки і був здійснений з нового космодрому. В ході польоту він досяг висоти 89,2 км.

Virgin Galactic VSS Unity

VSS Unity підняли на висоту близько 13,5 тис. метрів літаком-носієм VMS Eve. Потім літак відпустив космічний літак, пристрій запустив ракетний двигун і розігнався до швидкості, яка в три рази перевищує швидкість звуку.

VSS Unity

Після виконання повільного сальто в умовах мікрогравітації на краю космосу VSS Unity повернувся в атмосферу в режимі польоту. Космічний корабель приземлився на злітно-посадкову смугу космодрому Америка в Нью-Мексико, з якої він злетів раніше. Ніяких технічних проблем в ході польоту не виникло.

Virgin Galactic VSS Unity

«Все пройшло бездоганно», – зазначив телеканалу CNBC про політ генеральний директор Virgin Galactic Майкл Колглаз’є. Космічний корабель Unity розрахований на шість пасажирів і двох пілотів. Компанія забронювала близько 600 квитків на майбутні польоти, які продаються за ціною від $200 до $250 тис.

VSS Unity

Цей політ став першим з лютого 2019 року, першим в Нью-Мексико і третім за всю історію компанії. Компанія провела два випробувальні польоти зі свого центру розробки в каліфорнійській пустелі Мохаве, а потім переїхала на свою операційну базу.

Засновник Virgin Galactic Річард Бренсон особисто був присутній на космодромі, спостерігаючи за польотом. Разом з ним за польотом спостерігали колишній губернатор Нью-Мексико Білл Річардсон, який допоміг створити космопорт вартістю $218,5 млн як операційну базу компанії.

Конкурентом Virgin Galactic є компанія Blue Origin, яка хоче запускати туристів за допомогою системи New Shepard, що складається з одноступеневої ракети і пасажирської капсули. Компанія вже провела цілий ряд випробувальних польотів, а 20 липня New Shepard повинна вперше здійснити суборбітальний політ з людьми на борту.

Джерело.

Leave a Reply