RADIO7

#добреналаштоване

Nüwa може бути першим містом з мільйоном жителів на Марсі

Nüwa може бути першим містом з мільйоном жителів на Марсі

Колонізація чужої планети – одна з найбільш вражаючих проблем, що стоять перед людством. Марс є кращим напрямком і має найбільший потенціал стати місцем, де ми побудуємо першу базу для людей поза Землею. Ми вже розповідали вам, як Ілон Маск планує відправити 1 млн людей на Марс до 2050 року.

Це, безумовно, амбіційне завдання, яке поставить на випробування сучасні технології. Міжнародна команда вчених у різних наукових галузях будуть партнерами у будівництві Nüwa – першого стаціонарного міста, яке з часом буде побудоване на поверхні Марса.

Назва була обрана не випадково, і її надихнула китайська богиня, яка плавить кольорові камені, щоб залатати небо, згідно з давньою міфологією. Місцезнаходження для Nüwa було обрано в Tempe Mensa, де буде розташована колонія на понад 1 мільйон людей, яка буде найкраще захищена від космічної та сонячної радіації.

Nüwa Mars

Найбільшою проблемою, з якою стикаються вчені, є забезпечення їжею та киснем людей, які стануть частиною колонії. Суворі умови на Марсі та неможливість доставки ресурсів із Землі – проблема, яку потрібно вирішити.

Першими учасниками проекту були Sustainable Offworld Network (SONet), а також архітектори зі студії ABIBOO та члени спільноти Mars Society. Залучення великих інвестицій буде ключовим для побудови колонії, як сподіваються її творці.

Будівництво окремих модулів та систем життєзабезпечення на чужій планеті відбуватиметься на окремих етапах, що, ймовірно, займе десятиліття.

Джерело.

Leave a Reply