RADIO7

#добреналаштоване

Виноградівські та іршавські рятувальники інформували громадян про безпеку під час святкування Хрещення Господнього

Виноградівські та іршавські рятувальники інформували громадян про безпеку під час святкування Хрещення Господнього

15 та 16 січня рятувальники Іршавського та Виноградівського районів проводили роз’яснювальну роботу з мешканцями районних центрів з питань безпеки під час святкування Водохреща.

Щоб свято не обернулося трагедією, рятувальники розповіли мешканцям про заходи, яких слід дотримуватися під час пірнання в ополонку та роздали інформаційні листівки за відповідною тематикою.

Надзвичайники радили громадянам купатися лише у спеціально облаштованих місцях, де організовано чергування рятувальників та медиків. Загартувати організм напередодні Водохреща, вибирати ополонку з безпечним спуском до води, у жодному разі не вживати перед купанням алкоголь. Ні в якому разі не пірнати у воду – заходити в ополонку повільно і обережно та уникати великого скупчення людей у купелі. Окрім того нагадували громадянам що перед тим, як прийняти рішення зануритися в крижану воду, обов’язково треба проконсультуватися з лікарем про стан власного здоров’я. І якщо він виявить протипоказання, то краще утриматися від традиційних купань, особливо людям із захворюваннями легенів і серцево-судинної системи.

Також відвідали культові споруди та поспілкувались із священнослужителями, щодо донесення під час святкових проповідей загальних правил безпеки під час пірнання у ополонку.

У ДСНС України у Закарпатській області

Leave a Reply