RADIO7

#добреналаштоване

Протягом 2018 року органами прокуратури Закарпатської області розглянуто понад 6 тисяч звернень

Протягом 2018 року органами прокуратури Закарпатської області розглянуто понад 6 тисяч звернень

Упродовж  2018 року до органів прокуратури Закарпаття надійшло  6086 звернень, у тому числі 92 – від народних депутатів України.

З них, 2844 звернення направлено за належністю в інші відомства, на підставі п. 3 ст. 7 Закону України «Про звернення громадян», оскільки питання, які в них піднімались, не належать до повноважень органів прокуратури.

З урахуванням законодавчих змін, органами прокуратури, в основному,  вирішуються скарги з питань досудового розслідування – 2010 звернень, з яких визнано обґрунтованими 71 скаргу вказаної категорії. У переважній більшості  (кожне четверте)  – це скарги на дії і рішення слідчих поліції, у шести випадках оскаржувались дії слідчих ДФС.

Також вирішено 57 звернень з питань представництва інтересів громадян та держави в суді, з яких 4 задоволено. У 2-х випадках прийнято рішення про вступ у розгляд судових справ (Ужгородська та Хустська місцеві прокуратури), в 1 випадку  заявлено позов до суду в інтересах держави (Ужгородська місцева прокуратура), в 1 випадку, апаратом прокуратури області  подано апеляційну скаргу.

Значна увага прокурорами приділяється питанням особистого прийому громадян. Так, на особистому прийомі в органах прокуратури прийнято 2302 громадян, з яких 325 – керівництвом прокуратури. Крім цього, керівництвом прокуратури області здійснюються прийоми громадян за місцем їх проживання та  в місцях позбавлення волі.

Прес –  служба прокуратури Закарпатської області

Leave a Reply