RADIO7

#добреналаштоване

Військовослужбовці представили Держприкордонслужбу на Ярмарку кар’єри

Військовослужбовці представили Держприкордонслужбу на Ярмарку кар’єри

Військовослужбовці Окремого відділу комплектування Західного регіонального управління представили вчора Держприкордонслужбу на Ярмарку кар’єри, організованому керівництвом Перечинської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості у с.Сімер.

Гостям свята розповіли про переваги служби у лавах ДПСУ, про можливості кар’єрного зростання та соціальні гарантії, які надаються військовослужбовцям за контрактом. Особливу зацікавленість захід викликав у молоді.

Юнаки та дівчата із захватом спостерігали за роботою службових собак та випробовували взірці спецтехніки, представлені охоронцями держрубежів. Багато хто з випускників висловив намір спробувати себе у майбутньому в якості прикордонника. Такий інтерес до військової справи цілком зрозумілий, адже разом з підписанням контракту прикордонники отримують низку переваг: гідну заробітну платню, можливість безкоштовного навчання за різними спеціальностями, забезпечення службовим житлом та кваліфіковане медичне обслуговування.

Отож, бажаючих долучитись до почесної справи охорони кордону запрошуємо звертатись в Окремий регіональний центр комплектування Державної прикордонної служби України, за адресами: м. Мукачеве, вул. Недецеї 45, або м.Чоп, вулиця Головна, 55а.

Прес-служба Чопського прикордонного загону

 

Leave a Reply