RADIO7

#добреналаштоване

війська рф викрали гендиректора Херсонського облмуздрамтеатру

війська рф викрали гендиректора Херсонського облмуздрамтеатру

Російські агресори викрали гендиректора Херсонського облмуздрамтеатру, президента міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії», голову Євразійської театральної асоціації Олександра Книгу.

Про це у відеозверненні у Фейсбуці повідомив Олешківський міський голова Євген Рищук, передає Укрінформ.

«Десь пів години тому був заарештований Олександр Книга, директор нашого драматичного херсонського театру», – сказав Рищук.

Як зазначив Рищук, Олександр Книга – мешканець Олешок, російські агресори вивезли його у невідомому напрямі.

За словами Рищука, російські агресори забирають все більше і більше людей. Міський голова також підкреслив, що якщо заберуть і його, то паніки не має бути у місті, бо всі служби працюють, все відпрацьовано.

Як повідомляв Укрінформ, на Херсонщині російські окупанти викрали директора Чорнянського ліцею Таврійської міської ради Віктора Кудлая. Також серед зниклих – іспанський волонтер Маріо та активіст з Нової Каховки Сергій Цигіпа.

Напередодні повідомили про викрадення російським агресором старости Старої Збур’ївки та ще одного жителя Нової Збур’ївки. 22 березня, військовими рф зі свого помешкання було викрадено мешканця Каховки Миколу Шахаєва, 1985 року народження. Також 22 березня на вулиці військовими рф було викрадено каховчанина Ігоря Прусаєва, 1999 року народження.

Раніше російські загарбники відпустили каховського журналіста Олега Батуріна, доля якого була невідома з 12 березня. Він був у полоні майже вісім днів.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply