RADIO7

#добреналаштоване

В Ужгороді заборонено купатися в річці

В Ужгороді заборонено купатися в річці

Ужгородський пляж без роздягалень, піску та з брудом. Містяни відверто уникають будь-якого контакту з Ужем та намагаються не відвідувати місця відпочинку біля води.

Інфраструктури б і хоча б якогось прибирання. Хто буде тут у траві лежати? Туалет трохи смердить. Що ще можна зробити? Варто просто трішки постаратися для міста.

Я вважаю, що краще не купатися в річці. Там мілка вода і може бути брудно. От басейн – супер. Навіть я дивилася в інтернеті, що не корисно зараз купатися в річці в Ужгороді.

Брудна вода та каналізаційні стоки в Уж – це зупиняє більшість людей купатися в межах міста.

Я колись давно ходила плавати біля вулиці Фізкультурної біля підвісного мосту, бо там глибока вода. Я люблю плавати. А потім, як сказали, що туди каналізація впадає, я спробувала трішки поплавати, але вже ходила і принюхувалася до тієї води і припинила.

У відділі благоустрою міста кажуть: в Ужгороді є лише одне облаштоване місце для відпочинку, але в річці купатися заборонено. Про плани вдосконалення говорити поки не готові.

Максим БОРОВІКОВ

головний спеціаліст відділу благоустрою міста

У місті не пляж. Є, згідно рішення виконкому, визначене місце для відпочинку біля води. В місті Ужгород, згідно рішення виконавчого комітету, заборонене купання в річці Уж, у зв’язку з її складним гідрологічним станом. Не готовий зараз відповідати на плани, перспективи.

Намагання облаштувати міський пляж у влади було. Не раз і в різні роки. Але не склалось. Тому ужгородці уже звикли: одні відвідують басейни, інші, більш мобільні, шукають відпочинок на воді поза межами міста.

Leave a Reply