RADIO7

#добреналаштоване

В Ужгороді виступатиме один із накращих джазових гуртів Німеччини

В Ужгороді виступатиме один із накращих джазових гуртів Німеччини

23 березня о 19:00 в ILKO Gallery виступить один з кращих джазових гуртів Німеччини  STILL IN THE WOODS.

Anna Hauss – вокал
Robert Wienröder – фортепіано
Raphael Seidel – бас
Jakob Hegner – барабани

Вперше в Україні, фантастична четвірка музикантів з Берліна, власники European Young Artists’ Jazz Award, презентують авторську програму в стилі smooth jazz.

Четверо музикантів із трьох міст – Лейпциг, Берлін та Дрезден. Їх пов’язує безумовна любов до музики і майже інтуїтивне музичне розуміння в команді.

Світлі, ліричні пісні, які поселяються у вашій пам’яті надовго. Музика, що здається знайомою і в той же час захоплива багатогранністю мелодійних барв і виконавських прийомів. Непередбачувані зміни ритмів та інші музичні сюрпризи у поєднанні з чіткою формою і мелодією є відмінними рисами Still in The Woods. Кожен виступ цього злагодженого берлінського квартету з абсолютно американським звучанням, породжує в слухачах справжній калейдоскоп емоцій.

Їхнє концертне та студійне звучання не сплутати зі стихійним виступом джазового квартету. Кожна нота, кожен удар – все на своїх місцях, все продумано і тисячу разів вивірене. Ось чому, слухаючи Still in The Woods, ловиш себе на думці, що все це незвично професійно.

Музичний стиль Still in The Woods, це класичний smooth jazz початку 70-х років. Той самий задуманий Квінсі Джонсом, як зрілий і чуттєвий мікс популярної та джазової музики, який став головним джазовим стилем на радіо і залишився ним до сьогодні.

 

Leave a Reply