RADIO7

#добреналаштоване

Про туристичний бізнес на Закарпатті і Полтавські проекти говорили на Свалявщині

Про туристичний бізнес на Закарпатті і Полтавські проекти говорили на Свалявщині

У Сваляві провели виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Закарпатської обласної ради. Тут обговорили інфраструктуру та занепад туризму на Закарпатті. Важливе питання порушили всі учасники координаційної ради. Запевнили, що туристичний бізнес йде на спад. Порівняно з іншими роками менше розвиваються гірськолижні курорти та туристичний збір у громадах області.

“Знаки туристичності, які нещодавно встановили по області теж не допоможуть у збільшенні туризму”, – запевнив депутат обласної ради Віктор Русин.

Підсумки туристичного збору за 2017 показали те, що туризм на Закарпатті занепадає, а інфраструктура краю не зовсім дозволяє розвиватися туризму. Також важливим фактором, як відзначив голова обласної ради Михайло Рівіс, є жахливі дороги, які не ремонтуються.

“Жоден турист не схоче проїхатись колесами іномарки по нашим дорогам. Тому я вважаю, що поки на Закарпаття не виділять достатню кількість коштів на шлях, туристів можна не чекати”.

Також на координаційній раді представники Полтавської делегації поділилися своїми здобутками та проектами в напрямку туризму. Представники центральної України представили свої доробки та проекти, які згодом планують втілити в життя.

Leave a Reply