RADIO7

#добреналаштоване

В Ужгороді Микола Пігуляк презентує свою нову книгу «Несподіваний бенефіціар»

В Ужгороді Микола Пігуляк презентує свою нову книгу «Несподіваний бенефіціар»

17 жовтня о 17:00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка (пр.Свободи, 16) відбудеться презентація нового роману Миколи Пігуляка «Несподіваний бенефіціар».

Роман-квест «Несподівний бенефіціар» відомого закарпатського автора пригодницьких романів Миколи Пігуляка, як того і вимагає жанр, тримає увагу читача до останньої фрази. І не тільки завдяки майстерно закрученій сюжетній лінії, але й передусім самим фактажем, який занурює сучасника у таємниці так званого золотого запасу царської росії, що, на перший погляд, загадково і безслідно зник на її просторах не без участі легіонерів Чеххословацького корпусу рівно сто років тому.

Але ж, як відомо з історії, усе таємне колись та випливає із глибин століття, аби зв’язати воєдино золоті царські зливки з долею закарпатців зокрема і Підкарпатської Русі в цілому, яка стала бенефіціаром Першої світової війни.

Мало того, частина цього золота стає базисом створення вихідцями з цього карпатського краю нового світового квест-порядку.

Проєкт TATOhub в Ужгороді,  Хмельницькому, Тернополі реалізується ГО «Клуб рибалок України – Юей Фішинг Клуб» у рамках програми ООН з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та проєкту “Трамплін до рівності”, що імплементується UNFPA Україна у партнерстві з Офісом Віцепрем’єрки з питань Європейської та Євроатлантичної інтеграції України за фінансової підтримки Швеції. #UNRPP #UNFPA #tatohub #uafishingclub #Ужгород #Прямуєморазом #ТатохабУжгород #татохабвУжгороді

Leave a Reply