RADIO7

#добреналаштоване

Концерт, «Капуркова книжка», йога і тайська кухня: в Ужгороді стартує новий сезон ТАТОHub

Концерт, «Капуркова книжка», йога і тайська кухня: в Ужгороді стартує новий сезон ТАТОHub

14 жовтня, на День захисників та захисниць України, Закарпатська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека ім.Ф.Потушняка перетвориться на місце для творчості, гастрономічних відкриттів, майстер-класів для усієї родини та релаксу.

У п’ятницю ТАТОHub.Ужгород презентує новий проєкт, спрямований на підтримку людей, які постраждали внаслідок збройного нападу росії. Ми зосереджені на психологічній та психо-емоційній підтримці сім’ям, чиї родині зараз на війні, були змушені покинути свої домівки чи постраждали через російський напад. Офіційний старт програми відбудеться 14 жовтня, у п’ятницю о 10:00.

TATO Хаб – це проєкт школи батьківства, розроблений Фондом ООН у галузі народонаселення, UNFPA, спільно з Promundo (США) та інститутами громадянського суспільства на засадах партнерства з муніципалітетами з метою допомоги татам у відпрацюванні навичок та дій, які допоможуть їм стати більш відповідальними батьками та партнерами. Концепція тато хабів – це про залучене татівство, піклування, проведення змістовного дозвілля разом, і забезпечення всебічного розвитку дитини, а також сприяння партнерським відносинам в родині.

А ось і детальний план заходів на 14 жовтня 2022 від ТАТОhub.Ужгород:

Локація : читальна зала

10.00 – 11.30 – Майстер-клас “Йога для релаксу”.

12.30 – 14.00 – Офіційні урочистості за участі представників влади та партнерів проекту.

14.00 – 15.30 – Майстер-клас “Янголи з макраме – обереги захисникам “.

Локація: бібліотечна галявина

10.30- 18.00 – Вулична акція “Капуркова книжка”.

14.00 -15.30 – Родинні естафети. Призи передбачено.

15:00 – 16:00 – Презентація соціального підприємництва ВПО й дегустація крафтових цукатів з айви від Олега Невениці (м.Сєвєродонецьк ).

16.00 -18.00 – Майстер-клас “Здорове харчування” від Максима, паралельно майстер-клас з приготування тайської страви “Пад тай” від Євгена. Татохаб пригощає.

19.00 – 19.30 – Завершення. Музика під ліхтарями. Виступ гурту “Вабливий кіт”

Реєстрація тут: https://bit.ly/3MraS6P

Проєкт TATOhub в Ужгороді,  Хмельницькому, Тернополі реалізується ГО «Клуб рибалок України – Юей Фішинг Клуб» у рамках програми ООН з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та проєкту “Трамплін до рівності”, що імплементується UNFPA Україна у партнерстві з Офісом Віцепрем’єрки з питань Європейської та Євроатлантичної інтеграції України за фінансової підтримки Швеції. #UNRPP #UNFPA #tatohub #uafishingclub #Ужгород #Прямуєморазом #ТатохабУжгород #татохабвУжгороді

Leave a Reply