На базі Закарпатського апеляційного суду тренувались гвардійці 3 батальйону 2 Галицької бригади Нацгвардії України та представники Служби судової охорони. У ході занять розглядались питання організації та відпрацювання дій варт, під час здійснення конвоювання, охорони затриманих та взятих під варту осіб, у разі виникнення надзвичайних подій. Подібні заняття пройшли ще у Тернополі та Львові
«Тренуємось ми так кілька разів на рік, – розповідає заступник командира батальйону зі служби майор Сергій Вінярський. – Усе це лише заради однієї цілі – якісно виконати покладені на нас завдання. Ситуації можуть виникнути різні і тоді потрібно буде аби усі служби активізувались і знали як спільно діяти».
Групи інформації і комунікації Військовї частини 3002
Національної гвардії України
Leave a Reply