RADIO7

#добреналаштоване

Гурт ТНМК презентує Весну

Гурт ТНМК презентує Весну

Ну а на “Радіо 7” продовжується весна і цього разу звістку про неї нам принесли чудові хлопці з гурту ТНМК.
ТНМК готують новий альбом, записаний під час карантину. За словами музикантів, обмеження не тільки не завадили, а навпаки посприяли тому, що було написано дуже багато нових пісень. Настільки, що на одну платівку вони не помістяться, тож танки вирішили зробити її подвійною. А поки хлопці презентують чергову пісню, що туди потрапить – «Весну». Попри співзвучність із хрестоматійним гітом Воплів Відоплясова, робота ТНМК, на їхню думку є більш дорослою.
«Ну ми ніколи не боялися ризикувати. Це по-перше. А по-друге, якщо придивитися до пісні ВВ Весна, то це така інфантильна тема сподівання на те, що прийде весна і все за тебе порішає. А в нашій все по-нормальному. Наша пісня про весну здорової людини, про здоровий сенс життя і філософське ставлення до завтрашнього дня», – розповів один із лідерів ТНМК Фагот.
А от написана пісня була у вже доволі далекому вчора на десь на околицях Донецька кілька років тому, коли ТНМК великою харківською компанією музикантів, прозаїків і поетів їхали на фронт. Все розпочалося із жарту, який тривалий час лежав у голові лідера танків Фоззі.
«І потім на окружній Донецька зазвучав у мене в голові жіночий оперний голос, який співав про те, що немає сенсу чекати весну. От якось місто Донецьк навіяло. Ми вирішили, що зробимо таку пісню. А потім під час карантину, я зрозумів, що вона має бути про світ, в якому глобальне потепління глобально потепліло і настільки спекотно взимку і немає снігу, що люди вже не чекають не весну, оскільки весною буде ще спекотніше», – пригадує Фоззі.
Пісня існує у двох варіантах: з обсценною лексикою і в пом’якшеному варіанті для радіо. Перший шукайте у Мережі, а другий слухаємо в радіоефірі “Радіо 7” вже завтра 12 березня о 14:00.

Leave a Reply